Spining na rowerku treningowym

witam czytalam o spiningu i bardzo mi sie to spodobalo, ja mam rower treningowy wiem ze to nie to samo ale wiem ze tez mozna taki trening na nim zrobic i prosze o taki przykladowy trening i dziekuje

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi powiedzieć jak długo i jak intensywnie jest Pani w stnaie trenować oraz jakie sa pani cele dlatego nie ma większego sensu aby rozpisywać trening na rowerze stacjonarnym.