Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej po urazie głowy

Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej. Pojedyńcze drobne osteofity na krawędziach trzonów kręgowych . W obrębie rdzenia kręgowego na wysokości C5 i C6 widoczne jest dyskretne poszerzenie kanału centralnego rdzenia kręgowego na wysokości C6 na długości ok. 11 mm i na szerokości ok.2mm. na poziomie C2-3widoczna tylno pośrodkowa i dyskretnie zbaczająca w stronę lewą protruzja k/m na ok.3mm ze ślad.modelowaniem worka opony twardej od przodu. jestem po urazie głowy

Lek. Tomasz Budlewski

Nie widzę tutaj nic bardzo niepojącego, proszę udać się z wynikiem do lekarza ortopedy, który po obejrzeniu wyniku i badaniu zaleci ewentualne postępowanie.