Spłycenie lordozy i zwężenie przestrzeni międzykręgowej

Witam. 12 lutego poprzez upadek i zachaczenie o linkę uszkodzilam sobie szyje. Od tego moje oddychanie i przelykanie pogorszylo się. Mialam robiony doppler tetnic, bylam u flebologa, laryngologa oraz robilam rezonans. Nikt nie stwierdzil zmian choc przez ten czas mialam rowniez dziwne mrowienia na calym ciele. Z badania rtg szyi wyszlo znaczne splycenie lordozy, i zwerzenie przestrzeni miedzykregowych c5-c6,c6-c7. Co to oznacza? Co jeszcze moglabym zrobic aby sobie pomoc?

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że wykonała już Pani komplet badań. Spłycenie przestrzeni międzykręgowych raczej wynika ze zmian zwyrodnieniowych odcinka szyjnego kręgosłupa.