Spłycenie lordozy kręgosłupa u 22-latki

Witam, chciałabym prosić o poradę. Cierpię na nieco spłyconą lordozę kręgosłupa L-S. Na poziomie L4/L5-centralno-lewoboczne uwypuklenie krążka m/ kręgowego,z impresją na worek oponowy i lewy korzeń nerwowy. Kanał kręgowy i otwory m/ kręgowe bez cech stenozy. Na poziomie L5/S1-centralno-lewoboczne uwypuklenie krążka m/ kręgowego,z impresją na worek oponowy. Kanał kręgowy i otwory m/ kręgowe bez cech stenozy.Wysokość trzonów oraz przestrzeni m/kręgowych zachowana. Proszę o pomoc, pozdrawiam

Proponowałabym udać się z tym wynikiem do fizjoterapeuty, aby po badaniu i przeprowadzonym wywiadzie dobrać odpowiednie postępowanie. Takie zmiany w kręgosłupie wiążą się z procesem rehabilitacji, zmianą postawy ciała i poprawą ergonomii pracy. Nic nie wspomniano o obecnych dolegliwościach bolowych.