Spłycenie lordozy lędźwiowej, lewostronna przerostowa sakral. kręgu
Witam mam rwe kulszowa i dyskopatie. 7lat temu dostalam blokade w kregoskup ale wszystko wrocilo, rehabilitacja ani zastrzyki nie pomagajaW nocy nie moge spac przez bol kostki ktory promieniuje mi z kregoslupa. Wyniki badan rtg splycenie lordozy ledzwiowej, lewostronna przerostowa sakral kregu L5 z cechami konfliktu kostnego miedzy przerosnietym wyrostkiem poprzecznym kregu L5 a podst kosci krzyzowej. Prawowypukle skrzywienie kregosl ledzw z rotacja kregow, przestrzenie miedzytrzonoweL4-L5przew

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Proszę skonsultować się z neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.