Spłycenie lordozy lędźwiowej, lewostronna przerostowa sakral. kręgu

Witam mam rwe kulszowa i dyskopatie. 7lat temu dostalam blokade w kregoskup ale wszystko wrocilo, rehabilitacja ani zastrzyki nie pomagajaW nocy nie moge spac przez bol kostki ktory promieniuje mi z kregoslupa. Wyniki badan rtg splycenie lordozy ledzwiowej, lewostronna przerostowa sakral kregu L5 z cechami konfliktu kostnego miedzy przerosnietym wyrostkiem poprzecznym kregu L5 a podst kosci krzyzowej. Prawowypukle skrzywienie kregosl ledzw z rotacja kregow, przestrzenie miedzytrzonoweL4-L5przew

Witam serdecznie,

Proszę skonsultować się z neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.