Spłycenie lordozy lędźwiowej z przesunięciem

Witam Mam zapytanie odnośnie kręgosłupa robiłem ostatnio zdjęcia i wynik badania rtg brzmi Spłycenie lordozy lędźwiowej z przesunięciem linii statycznego przeciążenia ku tyłowi W obrębie płytek granicznych trzonów kręgów TH 12 .L1.L2,L4 L5 widoczne guzki schomrla jakie leczenie takich dolegliwośći

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie badania obrazowego można przypuszczać iż mamy do czynienia z wykładnikami choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Warto aby skonsultować się z lekarzem rehabilitantem by zapobiegać rozwojowi choroby.