Spłycenie lordozy szyjnej w odc. środkowym i dolnym

Proszę o interpretację wyniku RTG odc. szyjnego: "spłycenie lordozy szyjnej w odc. środkowym i dolnym.Tendencja do podwichnięcia przedniego i nadmiernej mobilności na poziomie C4-C5. Poza tym kręgosłup C w normie wieku". Dodam, że od kilku mies. mam bóle głowy (bardziej z lewej str.) i zawroty głowy (uczucie zapadania się).Czy w/w zmiany mogą mieć na to wpływ?Jakie dalsze leczenie?MRI, EEG, USG naczyń szyjnych, bad.laryngolog.,TSH, test na boleriozę OK.Czekam na angio-TK.Podejrzewam też nerwice

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zwyrodnieniowy . Bóle głowy mogą być z nimi związane. Warto skorzystać z porady rehabilitanta.