Spłycona fizjologiczna lordoza lędżwiowa, niewielkiego stopnia zwyrodnieniowe wyostrzenia krawędzi trzonów
Mój wynik rezonansu, spłycona fizjologiczna lordoza lędżwiowa niewielkiego stopnia zwyrodnieniowe wyostrzenia krawędzi trzonów na zarysach blaszek granicznych trzonów kręgów pogranicza piersiowo-lędzwiowego guzki Schmorla zmiany zwyr. krązka m-kręgowego L-5 S-1 pod postacią dehydratacji na poziomie L3-L4 i L4-L5 szerokopodstawna wypuklina krążka m-kręgowego z ograniczeniem objętośći zachyłków bocznych i otworów m-kręgowych [na poziomie L-4 L5 nieco bardziej prawostronnie] O co tu chodzi

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik przedstawia występowanie zmian zwyrodnieniowych oraz dyskopatii. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznie zinterpretować wynik powyższego badania. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.