Spłycona lordoza lędźwiowa, trzon o zachowanej wysokości

POMOCY prosze o interpretacje wynikow rtg kręgosłupa Os kręgosłupa L S zachowana .Spłycona lordoza lędźwiowa .Trzon o zachowanej wysokości.Tarcze miedzy kregowe nieobniżone .Zwraca uwagę sklerotyzacja kosci biodrowych w przyleganiu do szpar stawów krzyżowo biodrowych bardziej po stronie lewej do zestawienia ze zdjęciem skośnym celowanym na staw krzyżowo biodrowy....

Witam. Opis badania wskazuje na nieznacznie zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe stawów kręgosłupa oraz zwyrodnienia w stawach krzyżowo-biodrowych. Wynik badania musi być jednak bezwzględnie skorelowany z bezpośrednim badaniem pacjenta.