Spływająca wydzielina po bokach tylnej ściany gardła
Witam. Mam problem. Od kilku miesięcy spływająca wydzielina po bokach tylnej ściany gardla, ciagle chrząkam pokasłuje, zatyka mi uszy czuje uciski w uszach, mrowienie policzków, często mnie boli gardło czasem lekkie zawroty i bóle głowy. Wizyta u laryngologa dostałem Amisiklav i sinupret nie pomogło następna wizyta dostałem nosometin dalej bez zmian. Rtg zatok na którym nic nie wyszło. Wizyta u dwóch neurologów stwierdzili nerwice, Tk głowy ok, morfologia ok, boje sie ze to rak nosogardła.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Wskazania do zabiegu leczenia zatok
Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.
Witam
To rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
Pozdrawiam
Anna Szyda