Spływająca wydzielina po bokach tylnej ściany gardła

Witam. Mam problem. Od kilku miesięcy spływająca wydzielina po bokach tylnej ściany gardla, ciagle chrząkam pokasłuje, zatyka mi uszy czuje uciski w uszach, mrowienie policzków, często mnie boli gardło czasem lekkie zawroty i bóle głowy. Wizyta u laryngologa dostałem Amisiklav i sinupret nie pomogło następna wizyta dostałem nosometin dalej bez zmian. Rtg zatok na którym nic nie wyszło. Wizyta u dwóch neurologów stwierdzili nerwice, Tk głowy ok, morfologia ok, boje sie ze to rak nosogardła.

Witam
To rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
Pozdrawiam
Anna Szyda