Sporadyczne bóle oka

od ponad roku męczy mnie prawe oko byłam z wizyta wielokrotnie u okulisty a on twierdzi ze wszystko jest ok dostalam kropelki i troche pomoglo ale co jakis czas czuje jakbym coś w nim miała i mnie sporadycznie boli szczegolnie jezeli dzien wczesniej spożywałam alkohol. oczywiscie wzrok mi sie pogarsza mialam robione badania na tarczyce, zatoki i dopplera i ciagle nic niby wszystko ok ale tak nie jest co to moze byc?? mam juz tego dosyc...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dochodzi do nagłego pogorszenia wzroku, jeśli okulista nie znajduje nieprawidłowości to warto udać się na wizytę do specjalisty neurologa. Do poradni neurologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.