Sporadyczne bóle pod lewym żebrem

PROSZE O POMOC !!! Od Kilku lat sporadycznie pojawiaja mi sie bole pod lewym zebrem,mam trudnosci z wyproznianiem,dretwieja mi rece i nogi w dodatku sa ciagle zimne ,mam ataki paniki i zlosci ktorej nie umiem kontrolowac,robie afere o drobiazgi,zaczelam sie bac wychodzic z domu do ludzi,choc niczego mi nie brakuje mam wspaniala coreczke i meza to nie potrafie sie cieszyc z zycia,wszystko widze w czarnych kolorach,codziennie mecza mnie koszmary.Proszd o Pomoc chce znow cieszyc sie zyciem.

Dzień dobry. Czy dobrze panią zrozumiałam? Objawy, które pani opisuje utrudniają codzienne życie i nie pozwalają się cieszyć macierzyństwem i relacją z mężem. Zachęcam panią do skonsultowania się z psychoterapeutą w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w prywatnym gabinecie terapeutycznym. Terapia może pomóc z uporaniem się z pani problemami. Być może będzie też potrzebna farmakoterapia, ale to już oceni terapeuta i w razie takiej potrzeby z pewnością zaproponuje konsultację z psychiatrą, aby przepisał środki poprawiające pani codzienne samopoczucie. W początkowej fazie leczenia leki pomagają w szybszym osiągnięciu lepszego samopoczucia. Połączenie farmakoterapii i terapii pozwala skutecznie pomóc w powrocie do psychicznego dobrostanu. Pozdrawiam

Myślę, że wymienione przez Pani objawy zaburzeń depresyjno-lekowych wymagają wizyty u psychiatry. Przy okazji można też skonsultować się z internistą lub gastroenterologiem, by wykluczyć poważne schorzenia, choć wymienione przez pani objawy somatyczne (zaparcia, bóle w rzucie jelit) są typowe w depresji.