Sporadyczne zawroty głowy, omamy słuchowe i węchowe po urazie głowy

Jako małe dziecko zostałam oderzona przez huśtawke pod lewym okiem. Nie stwierdzono wstrząsu mózgu mimo że nie pamiętam nic sprzed wypadku. Od tego momentu cierpiałam na zawroty głowy, czasem omamy słuchowe (sygnał karetki) i węchowe (zapach dymu). Potem na sporadyczne bóle prawej zatoki (kłucie). Dziś mam 30lat i silne bóle głowy koncentrujace się na prawym oczodole. Czasem w lewym uchu pojawia się krew. Jest problem z widzeniem w prawym oku. Rezonans głowy nic nie wykazał. Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Może być konieczność udania się do lekarza otolaryngologa oraz okulisty.