Spore owłosienie u 4,5-latki

Witam, mam córką , 4,5 lata. Na nogach, rękach, plecach ma spore owłosienie. Pytanie czy można temu jakoś zapobiec, usunąć? Wiem, że teraz nie ma to dla niej znaczenia ale z czasem zaczną jej rówieśnicy dokuczać itp. Wiem, że można się udać z takim problemem do endokrynologa. co robić?

Witam. Przede wszystkim stopień zaawansowania owłosienia powinien ocenić lekarz pediatra który zweryfikuje konieczność pogłębiania diagnostyki endokrynologicznej.