Spore zasinienie koloru fioletowego

Witam ;) Mam pytanie o siniaka/krwiaka. Otóż 30.06 uderzyłem się w ramię, po czym następnego dnia pojawiło się spore zasinienie koloru fioletowego, do teraz pozostało jakby lekkie przebarwienie skóry, prawie niewidoczne ale bolące przy mocniejszym dotyku/nacisku. Dodam, że jakoś w połowie kwietnia w czasie gry w paintball dostałem dokładnie w to samo miejsce, ale wtedy siniak po 3-4 tygodniach zniknął całkowicie i nie było po nim śladu ani żadnego bólu. Coś może być nie tak?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję pokazać zmianę lekarzowi rodzinnemu, ale najpewniej nie jest to nic groźnego.
Pozdrawiam