Spore zgrubienie w okolicy pachy

Mam 23 lata, 2 miesiace temu bardzo bolała mnie lewa pierś przed okresem, wyczułam spore zgrubienie w okolicy pachy w gornej czesci piersi, ostatnio znowu najwiekszy bol czulam przed okresem. Niewielki ból czuje też w innyh czesciach cyklu, tylko w tym miejscu w ktorym znajduje sie to zgrubienie. Co to może być?

Droga Pani !!! Nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet!!!!!!! Proszę koniecznie zgłosić się na badanie do ginekologa !!! zż