Spore zmiany w budowie klatki piersiowej

Witam, odkąd pamiętam lekko się garbiłem. Teraz w wieku 19 lat zauważyłem spore zmiany w budowie klatki piersiowej z przodu wygląda w miarę normalnie, lecz z boku widać, że lewa strona jest bardziej spłaszczona niż prawa. Dotykając ręką im wyżej tym jest bardziej wyczuwalne. Wygląda to tak jakby prawa strona była bardziej rozwinięta niż lewa. Czy jest się czym martwić, może są jakieś ćwiczenia na wyrównanie klatki persiowej?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczni eudac się do lekarza ortopedy. po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.