Sporty siłowe przy uszkodzonej łękotce

Witam Postanowiłem że napiszę do państwa ponieważ mam problem z kolanem , ćwiczyłem na siłowni oaz sporty walki , jest to moja pasja i w tym kierunku się kształcę tylko pojawił się problem z kolanem , uszkodzona łękotka , czy da się wyleczyć kolano tak abym mógł dalej uprawiać sporty siłowe i wytrzymałościowe? zapiszę się do specjalisty lecz chciałbym poznać też opinie innych specjalistów. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam ;)

Witam,
Uszkodzenie łąkotki to bezwzględne wskazanie do artroskopii stawu kolanowego dlatego jezeli lekarz ortopeda po badaniu lekarskim i po zapoznaniu sie z wynikami badań ( USG, NMR ) podejmie taka decyzje sugeruje poddać sie operacji.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia