Sporządzanie kaszki na wadzie dla 9-miesięcznego dziecka

itam mój synus konczy 9 mies.kupiłam mu kaszke 8 zbóż ale pisze ze trzeba dodac mleko do tej kaszki a czy mogłabym zrobic ja na wodzie/poniewaz synek i tak je duzo dan mlecznych i chciałabym dac ta kaszke ale na wodzie..czy tez bedzie taki posiłek wartosciowy/czy nie zaszkodzi jesli zrobie na wodzie?

Może Pani przygotować kaszkę - tyle, że wtedy nie będzie daniem tak wartościowym jak zrobione na mleku. Jeżeli podaż mleka w diecie dziecka jest wystarczająca - nie powinno to stanowić problemu.