Sposób na schudnięcie a interpretacja wyników badań

witam, mam 47lat 1,72cm 100kg nie moge schudnac TSH-2,417 badanie tarczycy pł pr9,75 pł lw5,48obj cał.15,23 cieśń 0,48 lekarz robiacy usg nic nie kazal z tym robic za rok kontr usg. czy faktycznie tego sie nie leczy i co zrobic oby schudnac przy tarczycy skoro ja mam? Joanna ze Szczecina

Witam, przy niedoczynności tarczycy metabolizm zwalnia, dlatego ważne jest ustalenie właściwej kaloryczności diety oraz odpowiedniego składu komponentowego diety. Jeśli byłaby Pani zainteresowana moją ofertą, to zapraszam do skorzystania. Można przyjść najpierw na analizę składu ciała z konsultacją dietetyczną, a potem zdecydować co dalej. Można też nieodpłatnie skorzystać z platformy wibracyjnej. Pobudza m.in. krążenie krwi i limfy. Więcej szczegółów można przeczytać tu https://zdrowadieta.szczecin.pl/oferta/analiza-skladu-ciala-z-konsultacja-dietetyczna/

Witam
powinna Pani udać się do dietetyka, który ułoży indywidualną dietę oraz wykona wszelkie pomiary ciała. W momencie, kiedy waga będzie szła w dół należy podjąć odpowiednie ćwiczenia. Pozdrawiam