Sposób na sprawdzenie tęsknoty u byłej dziewczyny

Co zrobić żeby moja była się odezwała? Napisała mi nara już dawno ale myślę że zaczęła tęsknić. Jak to sprawdzić tak dyskretnie czy tęskni? Po jakim zachowaniu można stwierdzić że ona już chce wiedzieć co u mnie?

Witam. Jeśli myśli Pan że dziewczyna zaczęła tęsknić zapewne coś w jej zachowaniu Pana do tego zainspirowało. Myślę że warto spróbować porozmawiać z Nią na jakiś neutralny temat i uważnie obserwować jej reakcję na rozmowę tzn. czy rozmawia chętnie, czy udziela wyczerpujących odpowiedzi, czy sama próbuje inicjować pytania.

Witam,
na jakiej podstawie wnioskuje Pan, że była partnerka może tęsknić? Prawdopodobnie, gdyby chciała dowiedzieć się co u Pana to wykonałaby jakiś gest (SMS, telefon). Może Pan spróbować się z nią skontaktować i zobaczyć jak ona na to zareaguje.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl