Sposób stosowania maści Benzascne

Jak stosować maść Benzacne?Zaczęłam od maści 5% i stosuję ją już 3 tygodnie. Kiedy mam przejść na tą mocniejszą? I czy mogę na warstwę tej maści położyć krem odżywczy? Maść bardzo wysusza i powoduje niewielkie zaczerwienienie... Jednak stosuję ją, bo widzę poprawę. Boję się jednak, że moja cera przy dłuższym stosowaniu może się zniszczyć i mimo nawilżania za bardzo wysuszyć. Czy to możliwe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po wchłonięciu się maści proszę zastosować preparat nawilżający. Wdrożenie silniejszej dawki leku należy omówić z lekarzem prowadzącym.