Sposób stosowania Metronidazol i Pimaficin

Witam, byłam u ginekologa wczoraj,wypisał recepte na 500 mg Metronidazol i Pimaficin 100mg 3 globulki, wydawało mi się że powiedział metronidazol na dzien, a pimafucin na noc, nie jestem pewna, na recepcie przy metronidazolu było napisane 2x1, Pani w aptece nie mogla sie rozczytac. Dzwoniłam do gabinetu, ale doktor bedzie dopiero za tydzien, chcialabym zaczac kuracje jak najszybciej, zdjecie recepty: https://imageshack.com/i/pntyTkZ4j

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zawsze jest tak iż stosowanie na recepcie jest zgodne z zaleceniami jak ma pacjent je stosować. proponuję udać się do innego ginekologa na konsultacje