Sposoby leczenia i pielęgnacji blizny

Witam Mam około miesięczną bliznę na twarzy. Powstała po urazie i ma kształt jak po ranie ciętej, długości parę cm, blizna jest teraz zaczerwieniona i nieco wklęsła na całej długości. Moje pytanie - jakie powinno być odpowiednie leczenie takiej rany ?

Najskuteczniejszą metodą korekty blizn jest seria zabiegów laserem co2. Im wcześniej rozpocznie Pan terapię, tym lepsze efekty można uzyskać. Proponuję zgłosić się do kliniki medycyny estetycznej, dysponującej w/w sprzętem.