Sposoby leczenia niepłodności

Witam,mam 30 lat,stwierdzono u mnie nieplodnosc idiopatyczna.Bylam u wielu lekarzy mielismy z mezem zrobionych mnóstwo badań,miałam laparoskopie drożność jajowodów, przez 3 miesiące brałam danazol i nadal nic,od leczenia i zabiegów minęło ponad 1.5 roku a staramy sie z mężem o dzidziusia ogolnie już ponad 3 lata.W czerwcu tego roku udało się ale na krótko w 3 tygodniu poroniłam:(( co jeszcze możemy zrobić żeby wszystko było ok?:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostaną zlecone kolejne badania.