Sposoby leczenia tężyczki i złe samopoczucie

Witam u córki stwierdzono tężyczkę bierze leki czyli wit D3 magnez potas wapń ,ale niestety organizm nie przyjmuje zostaje natychmiast wszystko wydalone (rozwolnienie)córka żle się czuje może trzeba iść jeszcze do endokrynologa i zrobić dodatkowe jakieś badania ,tsh wyszło w normie na zwolnienie córka nie może iść ponieważ dopiero zaczęła pracę a bardzo żle się czuje proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do lekarza celem wykonania badań co jest przyczyną niedoboru wapnia i biegunki. Poprzez wykrycie odpowiedniej choroby można skuteczniej wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam