Sposoby na hartowanie organizmu

Czy dobrym sposobem na hartowanie organizmu jest z jednej strony regularne spożywanie świeżo wyciśniętego ząbku czosnku na śniadanie do kanapki, a z drugiej doprowadzanie do marznięcia stóp lub pleców, funkcjonując w domu półnago?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie wiem czy drugi z wymienionych przez Pana sposobów jest dla Pana dobry i zdrowy i osobiście nie zalecam. Zachęcam do wizyty u lekarza i wyjaśnienie problemu. Pozdrawiam