Sposoby na łysienie plackowate u mężczyzny

mam b. ważne pytanie mam 30 lat i placek z tył głowy jak można z tego problemu wyjść???

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu równie dobrze, jeśli nie bardziej prawdopodobne wydaje się, że może to być łysienie androgenowe. Jeżeli jednak diagnoza łysienia plackowatego jest już potwierdzona to preparatami stosowanym i w leczeniu łysienia plackowatego są minoksidil, cygnolina oraz terapia kortykosteroidowa. Odnośnie konkretnego schematu leczenia wypowiedzieć może się jednak lekarz dermatolog po przeprowadzeniu badania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który pokieruje dalszym leczeniem.