Sposoby na naturalne powiększenie piersi

Witam.Chciałabym powiększyć piersi z miseczki "B" do "C" a jak się da do "D" ale naturalnie bez operacji.Jakie tabletki byłyby najlepsze na wzrost masy piersi oraz ćwiczenia zwiększające wielkość piersi.Obecnie mam jędrne piersi,ale moim marzeniem jest mieć duże ,większe piersi.Mam 33 lata .Bardzo proszę o pomoc.Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.Beata.

Niestety nie ma takich tabletek. A ćwiczenia fizyczne mogą jedynie przebudować pierś, a co z tym związane raczej ją zmniejszyć niż powiększyć. Pierś składa się z tkanki gruczołowej oraz tłuszczu, w trakcie ćwiczeń tłuszcz zachowuję się tak jak w innych okolicach ciała, czyli zostaje spalany,