Sposoby na oczyszczanie organizmu z toksyn

Chciałbym oczyścić organizm (w tym jelita) z toksyn. Mam pytanie - po jaki środek lub lek warto sięgnać? Czy są skuteczne preparaty, które mogą pomóc?

Generalnie proponują dietę oczyszczającą, która trwa 3 dni i nie potrzeba przy niej stosować żadnych środków farmakologicznych. Moim zdaniem jest to dużo lepszy sposób, bo w końcu zależy Panu na usunięciu toksyn, a wszystkie leki w jakimś stopniu obciążają organizm.