Sposoby na odchudzenie łydek

Jak schudnąć z łydek ?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
Jak wiadomo nie można schudnąć z jednej wybranej przez siebie partii ciała. Każdy z nas jest inny i chudnie szybciej z różnych partii.
Na łydki najlepszym sposobem jest dużo rozciągania tych właśnie partii ciała, zwłaszcza po każdym wysiłku fizycznym.

pozdrawiam

Witam,
na łydkach nie odkłada się tkanka tłuszczowa na wyłączność, więc też nie można ich odchudzić!
Sylwia Beyer-Wygońska

Witam,

Nie ma takiej diety która pozwoliła schudnąć z wybranej partii ciała np. brzucha, czy łydek. Każdy organizm jest inny i ma różne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Jedynym sposobem na łydki jest połączenie diety z odpowiednio dobranym treningiem.

Pozdrawiam,

Katarzyna Migoń
www.provita-katowice.pl