Sposoby na poradzenie sobie z niskim ciśnieniem

Mam niskie ciśnienie średnio 85/55 ciągle chcę mi się spać nie mam na nic ochoty jak to zmienić ćwiczenia i picie kawy tez nic nie pomaga

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przede wszystkim należy spożywać dużą ilość płynów - minimum 1,5L wody mineralnej/dobę. Poza tym ciśnienie powinien skontrolować lekarz rodzinny, który wraz z przeprowadzonym badaniem fizykalnym będzie w stanie ocenić ogólny stan Pani organizmu i ewentualnie poszerzyć diagnostykę i/lub skonsultować Panią z kardiologiem.