Sposoby na powiększenie penisa u 18-letniego mężczyzny

Witam !! Mam 18 lat i mam problem natury męskiej,otóż:Mój członek (penis) ma 12 cm długości,1.5cm grubości,wiem że to bardzo mało jest ! Co moge z tym zrobić,jakieś ćwiczenia,tabletki cokolwiek aby go powiekszyć w długości np do 17 i w szerokosci do 2,5 ?? Bardzo proszę o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne ! Co moge z tym zrobic i prosze mi nie mowic,że maly to nie znaczy gorszy czy coś w tym rodzaju.Co moge zrobic zeby był wiekszy ? z góry dziękuje i prosze o pomoc !!

Dzień dobry!

Nie istnieją powszechnie dostępne łatwe metody powiększania penisa. Reklamowane tabletki, maści, urządzenia czy ćwiczenia nie mogą przynieść pożądanych korzyści nikomu, oprócz osób je sprzedających. W sytuacji, w której wielkość członka jest znacznie poniżej przeciętnej i uniemożliwia lub znacznie utrudnia odbycie stosunku, możliwe jest wykonanie operacji. Polega ona na nacięciu więzadeł i uzyskaniu dodatkowych 1-4 cm podstawy penisa, która u każdego mężczyzna znajduje się płytko w głębi ciała. Operacja odbywa się pod narkozą. Podane przez Pana rozmiary członka mieszczą się w normie i nie kwalifikują się do operacji, ale oczywiście może Pan osobiście skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.

Pozdrawiam!

Witam, jest wiele sposobów - farmakologiczne, chirurgiczne, ale ich omówienie przekroczyłoby ramy tego poradnika. Proponuję, celem przedyskutowania problemu zwrócić się do swojego lekarza domowego, a on po zbadaniu Pana i przeprowadzeniu badań skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty - urologa, chirurga plastycznego, endokrynologa, psychologa itp. Przy tym - jest wiele "metod" polecanych w Internecie, ale ich skuteczność jest bardzo wątpliwa, nie radzę próbować - penis to dość czuły narząd i można sobie narobić biedy...Pozdrawiam RH