Sposoby na powiększenie pośladków

Witam No to żeby się nie rozpisywać to powiem tak : mam bardzo mały tyłek a chciałabym mieć taki jak Beyonce może nie aż dokładnie taki jak ona ale coś tego typu. są na to jakieś ćwiczenia albo najlepiej jakieś leki ? Prosze o pomoc , ten tyłek bardzo mi przeszkadza

Zacznij od treningu siłowego, skupiaj się głównie na ćwiczeniach złożonych takich jak przysiad, przysiad przedni, wykroki. Nie ma żadnych leków, które by miały Ci pomóc w realizacji celów jedynie ciężka praca.

Proszę ćwiczyć z małym obciążeniem na mięśnie pośladkowe, przysiady, wykroki, wypady, do diety wdrożyć większe ilości białka - aminokwasów