Sposoby na pozbycie się brzucha dla 13-latki

Witam, mam na imię Magda (13 lat), mój wzrost to 161 cm, ważę 49 kg. Chciałabym pozbyć się brzucha, jest on niewielki, ale chcę żeby był płaski. W jaki sposób mogę osiągnąć ten cel, oczywiście chciałabym, aby te zabiegi były wykonywalne w domu przeze mnie i bez kosmetyczki.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 18,9 i odpowiada wartości 50 centyli na siatkach centylowych, co oznacza, że Twoja masa ciała jest idealna. Mięśnie brzucha możesz ukształtować wykonując ćwiczenia na tę partię ciała, np. popularne ,,brzuszki'', proste i skośne. Więcej ćwiczeń znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl. Możesz zaopatrzyć się w jakieś nagranie video z ćwiczeniami w domu lub zapisać na specjalną gimnastykę fitness.

Dodatkowe wskazówki:
http://abczdrowie.pl/plaski-brzuch-jak-go-uzyskac

Pozdrawiam