Sposoby na pozbycie się cellulitu

witam moj waga to ok. 70kg, wzrost ok 170, moj problem to celulit, nie umiem sie go pozbyc, ostatnio zaczelam nawet cwiczyc ale on wcale nie probuje zniknac, moze jakas rada jak sie tego pozbyc, albo suplement diety ktory pomoze w walce a jest dosc skuteczny i nie bardzo drogi, dodam tylko ze ogolnie moj stan to zdrowa bez problemow, jedynie z nieregularna miesiaczka. chce zzucic pare kilo przed ciaza. prosze o odpowiedz,

Poza genetycznymi, nadwaga, brakiem aktywności fizycznej, nieprawidłowa odzieżą, podstawową jest obecność estrogenów, czyli kobiecych hormonów płciowych. Tego czynnika, oczywiście ńie jesteśmy w stanie kontrolować. Należy wiec , koniecznie kontrolować wagę, uprawiać sport, pic dużo wody, stosować stare, sprawdzone metody jak naprzemienny ciepły i zimny prysznic ( codziennie) oraz dobre kosmetyki do ciała pojedrniajacy skore. Nie powinno sie nosić obcisłej odzieży , ani chodzić w szpilkach( oczywiście rozsądnie należy do tej rady podejść)
Poza tym zaleceń zabiegi medyczne- drenaż, karboksyterapię, endermologię i zabiegi z użyciem fali uderzeniowej.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam serdecznie,

najlepszym sposobem na pozycie się cellulitu jest w tej chwili fala akustyczna STORZ. Jest to szwajcarskie urządzenie, które zostało objęte badaniami w niezależnych ośrodkach. Cellulit z ręką na sercu: minimalizuje się...na długie miesiące. Wzrost jędrności skóry po 6 miesiącach o 110%, obwód uda (np) zmniejsza się o 2.5-7 cm a także obserwujemy we krwi wziększony poziom metabolitów tłuszczu.
Świetnym urządzeniem jest też karboksyterapia!

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bardzo skuteczną metodą na redukcję cellulitu są zabiegi Liposhock. Technologią jest tu fala akustyczna i ultradźwiękowa. Zalecana jest seria 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Tego typu zabiegi warto połączyć z racjonalną dietą, piciem większej ilości wody i aktywnością fizyczną.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam