Sposoby na przyspieszenie lub opóźnienie okresu

Witam! mam dość nietypowe pytanie , gdyż w czerwcu tego roku wychodzę za mąż. mój okres zawsze się spoznia i obawiam się ze mogę dostać go akurat na ten przepiękny dzien,a ze miesieczki mam bardzo obfitę i strasznie bolesne więc chciałabym zapytać ,czy sa jakies sposoby zeby go przyspieszyc lub w najgorszej sytuacji opoźnic ;( Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Ania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jedyną skuteczną metodą kontrolowania krwawienia jest antykoncepcja hormonalna. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który zaleci odpowiednią terapię.