Sposoby na przytycie

mam 13 lat waze 31 kg i mam 150 cm wzrostu. Chcialabym zgrubnac psychicznie i fizycznie ale fizycznie nie za dużo proszę o specjalna diete dla mnie i jeśli jest jakiś program na telefon z dieta i ćwiczeniami to czy moglabys mi podac
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Zalecam wizytę u dietetyka. Będzie także potrzebna obecność, któregoś z Twoich rodziców/opiekunów albo ich zgoda, bo jesteś niepełnoletnia. Dietetyk najpierw przeprowadzi z Tobą wywiad na temat Twojego stylu życia, zdrowia i sposobu żywienia. Dokona pomiarów masy ciała, wzrostu, obwodów talii, bioder oraz analizy składu Twojego ciała, a potem obliczy Twoje zapotrzebowanie na energię oraz poszczególne składniki pokarmowe celem ułożenia prawidłowej, dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb diety.

Pozdrawiam,

Katarzyna Migoń

www.provita-katowice.pl