Sposoby na przytycie dla 23-latki

Witam! Mam 23 lat, 160wzrostu i wagę 44.3 kg. Co zrobić, aby przytyć? Proszę o pomoc, Strasznie dużo jej a nie mogę przytyć, Pale papierosy ale mało. Bym bardzo chciała przytyć a nie potrafię. Proszę o pomoc

Witam serdecznie.
Zalecenia żywieniowe będą trafniejsze jeśli wykona Pani m.in. analizę składu ciała oraz badania laboratoryjne (skonsultowane z lekarzem w celu wykluczenia bądź potwierdzenia ewentualnych schorzeń np.nadczynności tarczycy). Istotny jest również wywiad żywieniowo-chorobowy (wykonany przez np. dietetyka). Wówczas będzie można podać precyzyjniejsze wskazówki żywieniowe.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na
www.diet-coaching.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska