Sposoby na przytycie u szczupłego 18-latka

Witam. Mam 18 lat 185 cm wzrostu i ważę 55 kg. Moim marzeniem jest przytyć ponieważ jestem bardzo szczupły. Dużo osób mówi mi że już nie przytyje bo taki jestem od urodzenia. Bardzo proszę o pomoc.

Witam.Twoja masa ciała jest zbyt niska w stosunku do wzrostu. Masz znaczną niedowagę. Proponowałabym udać się do dietetyka który na podstawie wywiadu żywieniowo- chorobowego ułoży odpowiednią dietę. podajesz zbyt mało informacji. W leczeniu niedowagi stosuje się dietę o zwiększonej ilości kalorii.
Pozdrawiam
Monika Konieczna
twojdietetyk11@wp.pl