Sposoby na redukcję tkanki tłuszczowej z ramion

Witam! Mam 18 , wzrost 170 oraz ważę 59 kg. Jestem szczupłą osobą natomiast mam jeden problem. Mam nieproporcjonalne ramiona do reszty ciała, jest to miejsce gdzie głównie gromadzi mi się tłuszcz. Prosiłabym o poradę co zrobić aby spalić tkankę tłuszczową z ramion, nie rzeźbiąc ich ;)

Nie jest możliwe aby pozbyć się tkanki tłuszczowej z jednej tylko części ciała.

Nie należy obawiać się aktywności fizycznej, ponieważ właśnie w ten sposób można "poprawić" problematyczne obszary ciała.

Wyrzeźbienie muskularnych ramion wymaga ciężkiego treningu siłowego i zwiększonego spożycia kalorii aby masa została zbudowana.

W Pani przypadku można więc wprowadzić trening aerobowy i zdrową dietę.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam!

Wygląd naszej sylwetki jest związany z różnymi czynnikami. z jednej strony są to uwarunkowania genetyczne, z drugiej wpływ nas samych tz. nasz styl życia- sposób odżywiania, nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna. Dodatkowo niektóre choroby powodują zwiększenie lub spowolnienie naszego metabolizmu. Przykładowo osoby z niedoczynnością tarczycy często mają większą masę ciała niż wynika to z normy m.in dla ich wieku. W dużej mierze przyczynia się do tego spowolniony metabolizm. Zachwiania gospodarki hormonalnej również mogą prowadzić do problemów z utrzymaniem odpowiedniej masy ciała. Zdrowe żywienie i ruch są istotne nie tylko dla wyglądu, ale też poprawy naszego samopoczucia.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
Dietetyk Patrycja Sankowska