Sposoby na rozstępy na piersiach i biodrach

Witam. Jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się rozstępów na piersiach i biodrach u 15-latki? Czy ma to wpływ na nadwagę? Córka waży 65 kg i 1,62 wzrost.
ponad rok temu

Rozstępy są częste u osób często zmieniających wagę,żle się odżywiających z zaburzeniami hormonalnymi.Początkowo są czerwone potem bieleją.i stają się mniej widoczne.Aby się ich pozbyc można stosowac masaże,odpowiednie kremy,zabiegi laserowe,mezoterapię.Dostosowanie zabiegu zależy od czasu ich trwania i zaawansowania.Najczęściej nie udaje się ich pozbyc do końca.