Sposoby na rozstępy w obrębie brzucha

Jaki jest dobry sposób na rozstepy na brzuchu?

Witam, dobre efekty w przypału rozstępów możemy uzyskać za pomocą łączonych zabiegów np mezoterapii (w tym z osoczem bogatopłytkowym)z zabiegami laserem CO 2,dermapenu i zabiegów z wykorzystaniem karboksyterapii.dobrać właściwy zabieg możemy po konsultacji w gabinecie,pozdrawiam Katarzyna Mudel

Witam
Najskuteczniejszą metodą leczenia jest połączenie lasera frakcyjnego CO2 z osoczem bogatopłytkowym. Bardzo skuteczna jest równię seria zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej oraz karboksyterapia,
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska