Sposoby na rumieńce u 22-latki

Witam, mój problem chodzi za mną od zawsze,urodziłam się z nim a mianowicie mam rumience one nigdy nie znikają jestem rumiana i jest to mój kompleks oczywiście rumience nasilają się w skutek aktywności fizycznej, zimna bądź gorąca, czy istnieje zabieg który mógłby zniwelować ten ów problem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, po badaniu będzie można cos więcej powiedzięć.