Sposoby na schudnięcie z dolnej części brzucha

Witam, mam 21 lat, 168 cm wzrostu, ważę 54,5 kg. Wiem, że nie jest to wysoka waga ale chciałabym się pozbyć brzucha dokładnie z dolnej jego partii, dodam, że ćwiczę co drugi dzień na siłowni. Prosiłabym o jakąś podpowiedź odnośnie tego czego nie powinnam jeść lub ograniczać a co powinnam spożywać np. w większych ilościach. Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam Kasia

Witam
niestety nie da się wybiórczo schudnąć, nawet ćwiczenia spowodują ewentualne spalanie tkanki mięśniowej ze wszystkich partii ciała proporcjonalnie.
Być może problem brzucha wynika ze wzdęć? Może dobrze byłoby zweryfikować jednak sposób żywienia.

pozdrawiam

http://www.akademiazz.com.pl