Sposoby na schudnięcie z twarzy

Witam, byłabym wdzięczna za odpowiedz na moje pytanie, otóż jak schudnąć z twarzy. Wiem, że kiedy chudniemy, to tracimy masę nie tylko tam gdzie chcemy. Chciałabym poznać jakiś sposób na schudnięcie z policzków i drugiego podbródka. Z niecierpliwością czekam na odpowiedz.

Witaj,
nie spotkałam się z informacjami jak postępować w takim przypadku. Dieta może wpłynąć na wygląd skóry, ale może kosmetyczka/kosmetolog będą mogli bardziej pomóc??? Zachęcam do zasięgnięcia opinii.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl

Nie ma niestety diety na schudnięcie w konkretnej partii ciała. Dieta ciała na organizm całościowo i jeśli ktoś ma partie oporne na chudnięcie to tu niestety żadne cudowne diety nie zadziałają.