Sposoby na ustrzeżenie dziecka przed chorobami cywilizacyjnymi

Witam,jestem przerażona sobą,mam 7 miesięczne niemowlę i niestety na każdym kroku drżę o jego zdrowie.Każdy zapach(w domu mam kominek a tu niestety różne zapachy),telefony, mikrofalówki jednym słowem codzienne życie XXI wieku to dla mnie spędzony sen z powiek.W internecie od znajomych ciągle słyszę jak wszystko jest szkodliwe wpływa na DNA, albo układ nerwowy.Boję się i popadam w paranoję.Jak ustrzec własne dziecko przed chorobami cywilizacyjnymi.

nie uchroni pani, wszyscy jakoś żyją , człowiek dostosowuje się do zmiany środowiska. Proszę jedynie karmić go w miarę naturalnie ( śieże owoce to witaminy naturalne , unikać leków, suplementów i innych chemicznych zdobyczy ) Dużo spacerów w lesie, dużo spokoju i nie popadać w paranoje.