Sztuczne rzęsy z Rossmanna a ich usunięcie

Dobry wieczór! Chciałabym zadać pytanie odnośnie odrostu rzęs, a mianowicie miałam ostatnio studniówkę i robiłam makijaż u kosmetyczki, która mimo że zachwalała strasznie moje (wtedy) piękne rzęsy zaproponowała mi sztuczne rzęsy - chyba były to sztuczne rzęsy z Rossmanna, ale nie jestem pewna więc nie chcę skłamać (wiadomo dla niej to zysk). Niestety, ja się zgodziłam i bardzo żałuje tej decyzji!!! Czytałam w internecie jak samemu oderwać sztuczne rzęsy z Rossmanna i korzystając z pomocy internautek nawilżyłam je i zaczęłam wyrywacz i udało mi się ich pozbyć wraz z moimi naturalnymi rzęsami:( Czy one odrosną??? Wyglądam teraz strasznie i to przez głupie sztuczne rzęsy z Rossmanna... Czy już mi tak zostanie? Czy na zawsze zostane bez rzęs? Nie wiem już co mam robić, czytałam opinie w internecie, ale chyba wolę im już nie ufać... Prosze o pomoc!

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
na przyszłość bardzo proszę pamiętać o tym, że absolutnie nie należy usuwać przedłużonych rzęs samodzielnie. Tym bardziej po uprzednim nawilżeniu. Do przeprowadzenia tego zabiegu konieczny jest specjalny preparat, na bazie tłustej. Takie preparaty rozluźniające klej są oczywiście dostępne w sprzedaży detalicznej, jednak to kosmetyczka najlepiej wie, którego kleju używała w Pani przypadku i który preparat będzie najbardziej skuteczny do usunięcia rzęs.
Pani rzęsy odrosną. Proszę zastosować olejek rycynowy bądź, w celu uzyskania szybszego efektu - Revitalash.

Rzęsy odrosną ale może to trwać kilka miesięcy. W celu przyśpieszenia wzrostu można sięgnąć po odżywkę Long for Lashes lub Revitalash.