Sposoby na uzależnienie od masturbacji

Witam ! Bardzo proszę o pomoc!!!! Czy można kupić lek w aptece bo jestem uzalezniony od masturbacji a ja nie chce tego robić bo wtedy się czuje źle i wogule,chociaż chce przestać chociaż co miesiąc a nie co tydzień i po proszę o nazwę leku będę wdzięczny bardzo !!!!

Witam, jeśli chodzi o uzależnienie, niestety najpierw powinien Pan zgłosić się do specjalisty psychoterapii uzależnień, seksuologa lub lekarza psychiatry na wizytę diagnostyczną, wiem -często jest to problem, oraz odczuwa się przed taką wizytą lęk lub wstyd, lecz nie da się leczyć uzależnienia wyłącznie farmakoterapią, a jeśli nawet musi być ona odpowiednio dobrana do Pana osoby, czasem uzupełniona o wyniki np badań krwi, poprzedzona wywiadem lekarskim. Dlatego zachęcam do spotkania w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie do lekarza psychiatry może Pan zapisać się na wizytę bez skierowania w ramach NFZ(bezpłatnie). Pozdrawiam motywując do wizyty.