Sposoby na wahania nastroju

Czy są jakieś sposoby na wahania nastroju ?Jest to bardzo męcząca sprawa a to wszystko odbija sie na moim związku. Raz jest dobrze a za chwile płaczę i robie fochy bóg wie oo co.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno jest coś poradzić na wahania nastroju nie znając przyczyn. Dlatego na początku zastanów się, z czego to może wynikać. Czy ostatnio masz dużo stresu, czy zaszły jakieś poważne zmiany w Twoim życiu? Czy istnieją jakieś nierozwiązane problemy i konflikty? Czy jesteś przemęczona?
Te wszystkie czynniki mogą powodować, że Twój nastrój ulega nagłym wahaniom.
Spróbuj również relaksować się i odpoczywać. Możesz brać także magnez, aby wzmocnić układ nerwowy.
Pozdrawiam

Witaj,
Nie ma nic bez przyczyny, dlatego nie sposobów na radzenie sobie z emocjami szukaj ,lecz przyczyn , a inaczej powinnaś zadać sobie pytanie, gdybym mogła powiedzieć mojemu partnerowi o moich żalach i pretensjach, gdybym nie bala się tego zrobić, to znaczy nie bałabym się konsekwencji., to co bym powiedziała?. Napisz to na kartce a następnie czytaj raz dziennie. Co czujesz, kiedy to czytasz? Zwróć uwagę na swoje emocje, zamiast je kontrolować obserwuj je .
Pozdrawiam
Dorota Kotarska